2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Polanica-Zdrój
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca w Restauracji Polanica-Zdrój - Kelner/Kelnerka

Lokalizacja

Polanica-Zdrój

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca na stanowisku kelner/kelnerka od zaraz w Resturacji Bliss w Polanicy-Zdrój.

  • Praca na sezon i weekendy, niepełny etat.

  • Doświadczenie w roli kelnera oraz w restauracji mile widziane.

  • Stawka godzinowa do uzgodnienia, od ok.20zł w zależności od umiejętności + napiwki.

Obowiązki:

  • Obsługa gości: przyjmowanie zamówień, podawanie dań do stolików.

  • Praca na barze: przygotowywanie napojów, deserów, mycie szklanek, uzupełnianie lodówek.

  • Sprzątanie sali oraz baru.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w godzinach 12-20 oraz w weekendy.

  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym.

Chętnych proszę o kontakt telefoniczy oraz przez email. W przypadku nieodebrania telefonu proszę o wysłanie sms.

Lokalizacja

Polanica-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polanica-Zdrój
ID: 914150616