2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca w sali zabaw w Centrum Handlowym Zakopianka w Krakowie

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy pracownika do sali zabaw w Centrum Handlowym Zakopianka w Krakowie

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która dołączy do nas w roli pracownika sali zabaw.

Twoje obowiązki:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki dzieciom

  • Pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w sali zabaw

  • Obsługa klienta

Wymagania:

Umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi

Odpowiedzialność i cierpliwość

Mile widziane wykształcenie lub kursy z zakresu animacji lub pedagogiki

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Elastyczny grafik pracy

Pracę w miłej i dynamicznej atmosferze

Jeśli jesteś osobą kreatywną, lubisz pracę z dziećmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu,napisz lub zadzwoń na 60*****25

Czekamy na Twoją aplikację!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 912667524