2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wrzeszcz
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca w Salonie ESOTIQ

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Do Salonu Esotiq w Gdańsku, poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca/doradca klienta, w wymiarze pełen etat na umowę o pracę.

Jesteśmy wiodącą marką istniejącą na polskim rynku od 20 lat. Chcemy być wyjątkowi, dlatego pracujemy z naszymi najlepszymi projektantkami,dokładając wszelkich starań, aby kobiety kochały siebie i zawsze czuły się piękne. Bliskie są Ci nasze wartości i cenisz miejsca w których ważny jest człowiek? Jesteś kobietą która nie lubi się nudzić i chcesz się rozwijać?Mamy pracę dla Ciebie!

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • za wypracowane wyniki premię finansową oraz towarową.

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,

  • dobrego kontaktu z klientem,

  • zaangażowania w wyznaczone cele,

  • dobrej organizacji pracy.

Zakres obowiązków:

  • aktywna obsługa klienta,

  • przyjmowanie i wywieszanie towaru, zgodnie ze standardami VM,

  • obsługa programu sprzedażowego,

  • dbanie o porządek i estetykę miejsca pracy.

Jeśli jesteś zainteresowana ofertą pracy, prosimy o wysłanie CV poprzez OLX.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maj 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) Oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 902534798