2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Toruń
Dodane 21 kwietnia 2024

Praca w saloniku prasowym

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferuję pracę sprzedawcy w saloniku prasowym w niepełnym wymiarze czasu pracy, dla osób ze statusem studenta. Mile widziane doświadczenie w handlu, a zwłaszcza praca przy sprzedaży prasy, papierosów oraz obsługa Lottomatu.

Gwarantuję elastyczny grafik pracy (ilość godzin do ustalenia, min. 60h), przyjazną atmosferę oraz terminowe wypłaty wynagrodzeń.

Obowiązki:

sprzedaż asortymentu znajdującego się w saloniku

przyjmowanie towaru

obsługa Lottomatu

obsługa przesyłek np. DPD, Allegro itp

dbanie o stanowisko pracy

Zapraszam do współpracy osoby zdecydowane, energiczne, punktualne, szybko uczące się nowych rzeczy oraz chcące pracować dłużej niż miesiąc czy dwa.

CV proszę przesyłać w formacie PDF za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 913431308