2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Siedlce
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca w sekretariacie kancelarii

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Kancelaria Komornika Sądowego z siedzibą w Siedlcach zatrudni osobę do pracy w sekretariacie kancelarii. W przypadku braku doświadczenia praca początkowo w niepełnym wymiarze czasu pracy w godzinach 9:00-14:00. Docelowo praca na cały etat.

Zakres obowiązków:

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej w systemie komorniczym (rejestracja i skanowanie korespondencji przychodzącej, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, porządkowanie i dekretowanie pism)

- bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa interesantów (udzielanie informacji, przyjmowanie pism/wniosków stron postępowań, przyjmowanie wpłat)

- wsparcie organizacyjne Komornika i zespołu kancelarii,

- sporządzanie projektów pism egzekucyjnych.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe (ukończone lub w toku),

- odpowiedzialność, zaradność i dokładność,

-komunikatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy przy zmieniających się priorytetach i pod presją czasu,

-umiejętność analitycznego i racjonalnego myślenia,

- wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego (gotowość do szybkiego nabycia niezbędnej wiedzy merytorycznej z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego),

-znajomość ustaw, które regulują funkcjonowanie komorników sądowych w Polsce.

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę w nowocześnie zorganizowanej kancelarii,

- możliwość rozwoju zawodowego wśród prawników i specjalistów w zakresie egzekucji,

-atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu doświadczenia i umiejętności

-interesujące wyzwania zawodowe

- program adaptacji dla nowych pracowników (szkolenie z obsługi programu informatycznego, szkolenie merytoryczne, pakiet informacyjny),

- biblioteczkę pracowniczą oraz dostęp online do programu LEX i Legalis,

- dogodną lokalizację kancelarii w centrum miasta Siedlce (praca stacjonarna).

Osoby spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Po pozytywnej weryfikacji kandydaci otrzymają link do formularza aplikacyjnego, którego wypełnienie jest niezbędnym warunkiem uczestniczenia w dalszym procesie rekrutacji. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 910240725