2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Rudnik Wielki
Dodane 04 kwietnia 2024

Praca w serwisie wulkanizacyjnym Express-Gum - Pomocnik mechanika

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rudnik Wielki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Serwis wulkanizacyjny Express-Gum z siedzibą w Rudniku Wielkim (15 km od Częstochowy) poszukuje pracownika na stanowisku: POMOCNIK MECHANIKA.

Opis stanowiska pracy:

  • Demontaż/montaż opon;

  • Wyważanie, naprawa opon;

  • Obsługa maszyn.

  • Drobne serwisy z zakresu mechaniki pojazdowej.

Wymagania:

  • Dokładność, sumienność i punktualność;

  • Dobra organizacja czasu pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

  • Doświadczenie z zakresu mechaniki pojazdowej - mile widziane.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnej firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - do ustalenia indywidualnie;

  • Rodzaj umowy do ustalenia indywidualnie;

  • 2-zmianowy system pracy: poniedziałek-piątek w godzinach: 8:00-16.00 i 11:00-19:00, sobota w godzinach: 8:00-15:00 (zakres godzin do ustalenia indywidualnie);

  • Praca od zaraz.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesyłanie CV z poniższą klauzulą RODO w załączeniu wiadomości na OLX.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Rudnik Wielki,

Śląskie

Śląskie, Rudnik Wielki
ID: 909516309