2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Imielin
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 22 kwietnia 2024

MAGAZYNIER - w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Imielin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy w Imielinie poszukuje osobę na stanowisko:

Magazynier / pakowacz

Poszukujemy osoby zorganizowanej, rzetelnej, uczciwej oraz chętnej do pracy. Zakładamy współpracę długoterminową.

Umowa o pracę lub umowa na zlecenie.

Praca na pół etatu – docelowo pełny etat.

Twój zakres obowiązków:

·        kompletacja zamówień,

·        przygotowanie towaru do wysyłki,

·        wydawanie przesyłek kierowcom oraz kurierom,

·        przyjmowanie dostaw,

·        dbałość o porządek i właściwe rozmieszczenie towarów w magazynie,

·         nadzór nad magazynem,

·         udział w inwentaryzacji towaru w magazynie

Nasze wymagania

·         obsługa komputera (podstawowa)

·         dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań

·         samodzielność ( po odpowiednim przeszkoleniu)

·         entuzjazm i zaangażowanie w powierzoną pracę

·         umiejętność szybkiego uczenia się

·         komunikatywność

Mile widziane

·         znajomość programu Baselinker oraz Subiekt

·         obsługa wózka widłowego

To oferujemy

·         stabilne warunki pracy

·         możliwość rozwoju

·         praca w godzinach 8:00-12:00 lub 10:-14.00

·         klimatyzowane biuro

Zapraszamy również chętnych ze statusem STUDENTA!

Podana stawka godzinowa - wartość

Śląskie

Śląskie, Imielin, Centrum
ID: 913714693