2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krowodrza
Dodane 04 maja 2024

Praca w sklepie motoryzacyjnym. Sprzedawca części samochodowych Kraków

Wynagrodzenie

5 000 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep motoryzacyjny France-car w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko:

Sprzedawca części motoryzacyjnych.

OPIS STANOWISKA

Zakres obowiązków:

 kontakt z klientem poprzez:

 - sprzedaż części w sklepie stacjonarnym

 - obsługa sklepu internetowego

-obsługa programu wysyłkowego baselinker

 - wystawianie aukcji internetowych

-obsługa programu magazynowego wf-mag

-obsługa zwrotów i reklamacji towaru

 - dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy:

 - znajomości części samochodowych

 - bardzo dobrej znajomości obsługi komputera

 - umiejętności organizacji własnej pracy

 - komunikatywności, umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem

Oferujemy:

 - stałe zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem

 - stałe wynagrodzenie

 - niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV za pomocą formularza na stronie.

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.H.U. „RS” Rafał Socha Zerwana 51, 32-091 Michałowice, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla celów realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 678040970