2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Olsztyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Praca w sklepie spożywczym, Kasjer, Kasjerka , Sprzedawca

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę

Sklep LEWIATAN poszukuje pracownika do naszego sklepu spożywczego w 42-256 Olsztyn. Jeśli jesteś energiczną osobą z pasją do obsługi klienta oraz posiadającą umiejętności sprzedażowe, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Stanowisko: Pracownik Sklepu Spożywczego

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze handlu detalicznego mile widziane.

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

  • Zdolności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Zorientowanie na obsługę klienta i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Sumienność i punktualność.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta zgodnie z najwyższymi standardami firmy.

  • Utrzymywanie porządku na regałach oraz dbanie o atrakcyjną ekspozycję towarów.

  • Przyjmowanie dostaw i dbanie o ich prawidłowe rozmieszczenie.

  • Realizacja celów sprzedażowych.

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Obsługa stanowiska mięso/wędliny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym lub składanie aplikacji osobiście w siedzibie firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu i wspólnie z nami będziesz budować sukces naszego sklepu spożywczego!

Z poważaniem, Zespół "LEWIATAN"

Lokalizacja

Olsztyn,

Śląskie

Śląskie, Olsztyn
ID: 877049639