2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Toruń
Dodane 02 maja 2024

Praca w sklepie spożywczym, TORUŃ

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Oferujemy pracę w sieci sklepów spożywczych:

  • umowa zlecenie od zaraz do końca miesiąca, z możliwością przedłużenia

  • 28,10 zł brutto/h , 28,10 zł netto/h osoby uczące się

Obowiązki:

  • praca przy wykładaniu towaru;

  • praca na kasie.

Wymagania: książeczka/badania san-epid.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą olx lub wysłanie SMS o treści "Praca TORUŃ" na numer 69*******82

Informuję, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Hr Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Agencja pracy wpisana w rejestr pod numerem 5088.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914455110