2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Mszczonów
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca w Sklepie w Mszczonowie

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnię do pracy w sklepie w Mszczonowie praca od maja

Praca 2 zmianowa od godz 6 do 15 i 15 do 23

Praca od pon do sob

Wymagania :

Książeczka sanepidowa

Komunikatywność i uprzejmość w obsługę kileneta

Chcę do pracy w rozwijającym się zespołe

Obowiązki:

Obsługa klienta

Utrzymanie porządku na sklepie

Rozkładnie dostaw i dbanie o stan towaru na sklepie

Więcej informacji pod numerem telefonu 50*******63

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 914710713