2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grunwald
Dodane 07 maja 2024

Praca w sklepie warzywniczym Junikowo

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy uczciwa panią do pracy w sklepie warzywniczym najlepiej z doswiadczeniem w branży na Junikowie na osiedlu Kwiatowym.

Obowiązki:

Profesjonalna obsługa klientów na kasie.

Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Przyjmowanie płatności od klientów.

Obsługa kasy fiskalnej i terminala POS.

Dbanie o dobry wizerunek sklepu i wysoką jakość obsługi klientów.

Kontrola rotacji towaru

Racjonalne zatowarowanie stoiska

Czuwanie nad świeżością i właściwa ekspozycja towaru

Wymagania:

Dyspozycyjność Pon-sob.

Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Sumienność i odpowiedzialność.

Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta.

Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy.

Wysoka kultura osobista.

Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala.

Więcej informacji nr tel

60*******04

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 912252726