2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Opole
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca w sklepie Żabka przy ulicy Spychalskiego

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Zatrudnię pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka przy ulicy Spychalskiego w Opolu .

Oferuję:

·      Stawka godzinowa 27,7PLN brutto

·      Dodatek za pracę w weekendy

·      Dodatkowa premia uznaniowa

·      Elastyczne godziny pracy

·      Pełny etat lub praca w weekendy

·    Szkolenie i wsparcie

·      Miła atmosfera

Poszukujemy:

·      osoby uczciwej, zaangażowanej, dyspozycyjnej

·      doświadczenie w handlu mile widziane (jednak nie konieczne, wszystkiego Cię nauczymy)

·      dobrego nastawienia do Klientów

·      osoby rzetelnej oraz punktualnej

Zakres obowiązków:

·      Obsługa kasowo-transakcyjna

·      Przestrzeganie standardów obsługi

·      Dbałość o czystość i ekspozycję towarów

·      Obsługa dostaw

Poszukujemy osób zdecydowanych i gotowych na podjęcie współpracy.

Proszę o przesłanie CV oraz dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2022 r.Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 818120355