2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tarnowskie Góry
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca w sprzedaży dla Studentów i nie tylko - Doradca klienta ds. OZE

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • jeżeli nie pracowałeś nigdy w branży, Twoim pierwszym zadaniem będzie ukończenie szkolenia wdrożeniowego

  • pośrednictwo w sprzedaży usług z branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacje, ocieplenia, magazyny energii)

  • pozyskiwanie nowych klientów (pozyskanie kontaktu, spotkanie z klientem, dopięcie umowy)

Nasze wymagania:

  • chęć pracy z ludźmi, otwartość na nich i ogólna komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • przedsiębiorczość

To oferujemy:

TOBIE

  • brak opóźnień w wypłatach

  • inne ramy czasowe niż etat - wyśpisz się, załatwisz rzeczy w urzędzie bez kolejki (być może)!

  • indywidualne podejście do twoich oczekiwań

  • jasna ścieżka rozwoju

  • pozytywne opinie na gowork

  • pełne wdrożenie do pracy, które obejmuje:

    • szkolenie z doświadczonym doradcą, który potrafi pozyskiwać kontakty, przeprowadzać spotkanie z klientem, skutecznie dopinać umowy oraz przekazywać swoją wiedzę dalej!

    • zapoznanie z programem CRM na którym będziesz pracować

  • atrakcyjny system wynagrodzenia z prowizją bez górnego limitu

  • doświadczony dział wsparcia sprzedaży, który pomoże rozwiązać wszelkie przeszkody na drodze do sprzedaży ;)

  • szkolenia produktowe oraz coaching sprzedażowy prowadzone przez profesjonalistów

  • świeża kawa, zdrowe przekąski i coaching dietetyczny na każdym spotkaniu

  • biblioteczka z literaturą rozwojową do dyspozycji na miejscu

  • 1000 zł bonusu za każdą podpisaną umowę powyżej trzech.

  • Pracownicze Programy Inwestycyjne

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (np. program Medicover)

  • eventy integracyjne

TWOJEMU KLIENTOWI

  • prefinansowanie z prowizją od razu po decyzji z funduszu

  • tylko 30% zaliczki przed montażem - gotówką, lub jednym z wielu innych możliwości finansowań

  • wiarygodność firmy poparta ponad 10-letnim doświadczeniem (takich firm w Polsce jest mniej niż 5%)

Aplikuj już teraz za pośrednictwem OLX nie zapominając o klauzuli RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę ECO TEAM SOLUTIONS sp. z o.o. ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 888639374