2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Gaj
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca w Stark Log – Pracownik administracyjny/Asystent Spedytora [Gaj]

Lokalizacja

Gaj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Stark Log Sp. z o.o. jest stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku usług transportu drogowego. Nasza specjalizacja ma swoje korzenie w transporcie do krajów nordyckich. Dynamiczny rozwój biznesu doprowadził do ekspansji firmy na szerszy rynek europejski i do powiększania zespołu o kolejnych specjalistów.

Jesteśmy grupą ludzi z bogatym doświadczeniem i różnorodnym profilem kompetencji. Połączenie tych unikatowych umiejętności oraz rozwijanie talentów każdego pracownika, przekłada się na najlepszą jakość, którą oferujemy naszym partnerom biznesowym.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy pozytywnej i zaangażowanej w pracę osoby do administracji biurowej oraz do wsparcia przy organizacji transportów.

Razem tworzymy #TheSafeChoice. Dołącz do nas i zostań jego częścią!

Miejsce pracy: Gaj k. Wyszkowa

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa i zakładanie zleceń w systemie

  • kontakt z klientami, przewoźnikami / kierowcami

  • organizacja transportów

Czekamy na osoby, które:

  • potrafią pracować w zespole

  • są chętne do nauki i rozwoju

  • potrafią działać pod presją czasu

  • znają język angielski w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • zainteresowanie / doświadczenie w branży TSL

A na Ciebie czekają:

  • rozwój zawodowy

  • wsparcie doświadczonych współpracowników – okres wdrożenia

  • narzędzia niezbędne do pracy, komputer, telefon

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

Praca od zaraz.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gaj,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gaj
ID: 914026259