2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Stargard
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca w studiu reklamy- aplikator foli/ ściemniacz szyb/ monter reklam

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby do pracy w studiu reklamy w Stargardzie jako monter/aplikator folii

Zakres obowiązków:

  • Oklejanie różnymi typami foli - monomery, wylewane, szronione, lustrzane itp.
  • Oklejanie pojazdów całościowo oraz częściowo
  • produkcja tablic reklamowych, banerów, kasetonów LED itp.
  • znakowanie odzieży termotransferowo
  • montaż banerów, kasetonów, szyldów, znaków informacyjnych-drogowych itp.
  • inne prace przy produkcji reklam

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość wyklejania folii na powierzchnie płaskie oraz przetłoczone
  • prawo jazdy kat. B
  • skrupulatność, dokładność, rzetelność przy wykonywaniu prac
  • chęć do nauki,
  • zmysł złotej rączki

Mile widziane:

  • doświadczenie w aplikacji folii ppf
  • status studenta
  • znajomość obsługi plotera tnącego

Oferujemy:

  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • umowę o pracę
  • premie za samodzielną pracę przy zaawansowanych zleceniach (car wrapping, folie ppf, obszerniejsze zlecenia)

Wysokość wynagrodzenia będzie w dużej mierze zależała od umiejętności.

CV - proszę przesłać na nasz adres e-mail

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 759779841