2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca w systemie II zmianowym

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki ponad 25 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Praca w miejscowości Koszalin

Opis stanowiska:

- praca na hali produkcyjnej,

-obróbka ryby, filetowanie, czyszczenie, ościowanie.

Wymagania:

 -gotowość do pracy w systemie II zmianowym( 6-14:00, 14-22:00),

-dokładność,

-zaangażowanie,

-przestrzeganie zasad bhp ,

- sprawność manualna,

- konieczna znajomość na poziomie komunikatywnym w jednym z języków: polski, ukraiński lub rosyjski .

- aktualna książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia(pomagamy przy wyrobieniu),

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stawka godzinowa 29 brutto/h,

-wolne weekendy,

- dodatek frekwencyjny, nagroda uznaniowa,

- odzież robocza,

- oferujemy zakwaterowanie pracownicze,

-stałe zatrudnienie.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088. ,„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.” .„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt[małpa]grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: Progres HR Poland Sp. z o.o. al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod[małpa]grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 875944446