2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Sieniawa
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w tartaku - obsługa maszyn itp.

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieniawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dzień dobry, Firma "HERB Sp. z o.o" to producent palet drewnianych, poszukuje zaangażowanych pracowników do naszej linii produkcyjnej.

Jeśli jesteś osobą pracowitą i zainteresowaną branżą drzewną, ta oferta może być idealna dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Montowanie i składanie palet zgodnie z ustalonymi standardami i specyfikacjami

  • Przygotowywanie materiałów potrzebnych do produkcji palet

  • Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych

  • Współpraca z zespołem w celu utrzymania wysokiej jakości produktów i wydajności pracy

 Wymagamy:

  • Doświadczenie w produkcji palet lub pracy na stanowiskach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

  • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn używanych w produkcji palet

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności w branży drzewnej

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole

Jeśli jesteś gotów do wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Sieniawa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sieniawa
ID: 875883458