2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Jasło
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca w winnicy we Francji

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jasło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska

Pracuj z nami, zarabiaj i weź udział w wyjątkowym doświadczeniu winiarskim!

Dołącz do naszej grupy pracowników w winnicach w malowniczych okolicach Beaune, Mâcon i Sancerre we Francji! Poszukujemy osób rzetelnych, zmotywowanych i w dobrej kondycji fizycznej.

Obowiązki obejmują:

Przycinanie winorośli Przywiązywanie pnączy Usuwanie zbędnych pędów Plewienie i usuwanie chwastów Naciąganie drutów między palikami podtrzymującymi winorośl

Długość kontraktu: 7 - 9 tygodni.

Termin wyjazdu: 27 kwietnia i 11 maja.

Wymagania stanowiska

- Zapał do pracy na świeżym powietrzu i akceptacja słonecznej pogody.

- Doświadczenie w pracach na winnicy lub innych pracach rolniczych mile widziane. - Prawo jazdy kategorii B.

- Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub francuskim na poziomie umożliwiającym skuteczną komunikację z pracodawcą.

- Możliwość wyjazdu własnym środkiem transportu.

- Szacunek i dobra kultura osobista w kontaktach z pracodawcą i współpracownikami.

- Podleganie polskiemu systemowi ubezpieczeń społecznych przez minimum 30 dni przed wyjazdem.

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie: 7-9 tygodni umowa o pracę tymczasową

- 40-48 godzin pracy w tygodniu, 5 lub 6 dni w tygodniu, nadgodziny płatne zgodnie z przepisami francuskimi

- Konkurencyjne wynagrodzenie: 11,65 EUR/h brutto plus bonusy

- Dodatek na wyżywienie: 12 EUR/dzień

- Przewidywane wynagrodzenie miesięczne 1770 -1970 EUR NETTO (10 000  do 12 000 PLN BRUTTO) + premia 250 EUR na pokrycie kosztów podróży

- Zakwaterowanie bezpłatne w domach prywatnych

- Oferujemy wsparcie administracyjne i ubezpieczeniowe. Nasz zespół monitoruje postępy, pomaga w rozwiązywaniu problemów oraz zapewnia odpowiednie warunki pracy.

Brak opłat rekrutacyjnych.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem 13 446 32 95 lub 669 586 699 (pon.-pt. 9:00-16:00)

Lokalizacja

Jasło,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasło
ID: 904053110