2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rzeszów
Dodane 10 maja 2024

Praca w wypożyczalni dla 2-3 osób, mężczyźni 18-25 lat

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Cześć, poszukuję 1-2 osób (18-25 lat) do wypożyczalni pojazdów elektrycznych dla dzieci i dorosłych znajdującej się na skwerku Millenium Hall.

Kiedy?

Wypożyczalnia funkcjonuje od 25-go maja do końca sierpnia. Jest otwarta 7 dni w tygodniu również w niedziele i święta. Powstrzymuje nas jedynie pogoda ;)

Obowiązki:

Rozkładanie i składanie stoiska, obsługa klientów, dbanie o porządek oraz odpowiedni wygląd stoiska.

Co oferuję?

- Luźną atmosferę (pracujemy z dziećmi więc zapomnij o sztywnych relacjach ;))

- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

- Praca bywa różna, czasami jest duży ruch, innym razem siedzimy i czekamy

- Nauka jazdy np. Segwayem - przecież musisz potem umieć przeszkolić klienta ;)

- Elastyczny grafik - jeśli masz kogoś znajomego z kim chcesz pracować na zmianę, nie ma problemu

Czego oczekuję?

- Przede wszystkim osoby komunikatywnej, cierpliwej i empatycznej, nie bojącej się kontaktu z rodzicem oraz dzieckiem,

- Praca jest lekka jednak przy rozkładaniu i składaniu stanowiska musimy wrzucić kilka zabawek na półkę więc preferuję głównie mężczyzn, jeśli jednak jesteś silną kobietą - odezwij się śmiało ;)

- Zadbanie o to jak prezentuje się wypożyczalnia dla klienta i jakie warunki pracy stwarzamy dla nas.

Nasze social media:

FB: www.facebook.com/psmhrz/?locale=pl_PL

IG: instagram.com/pansamochodzik_rzeszow

W przypadku pytań, skontaktuj się ze mną ;)

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 917361907