2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bieżanów-Prokocim
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca weekendy w gabinecie aktynoterapii/solarium Kraków ul.Teligi 33

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieRekrutacja online

Opis

:Gabinet Aktynoterapii i Solarium poszukuje

dyspozycyjnej, energicznej dziewczyny, chętnej do pracy przy obsłudze klienta.

lokalizacja: Ul. Teligi 33, Kraków

Praca w weekendy sobota 9:00-20:00 oraz niedziela 11:00-20:00 Praca od maja :)

Zakres obowiązków: -Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej -Dbanie o czystość lokalu oraz pozytywny wizerunek firmy

Wymagania: -Dyspozycyjność -Pracowitość -Odpowiedzialność i uczciwość -Komunikatywność -Dostępność od zaraz

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z klientem

Proszę o przesłanie CV przez portal OLX

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 697848379