2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Żyrardów
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca z dowozem dla osób z orzeczeniem na cały etat w Mszczonowie.

Wynagrodzenie

5 460 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!

Obecnie oferujemy pracę w ekipie sprzątającej duży obiekt magazynowy osobom z orzeczeniem niepełnosprawności .

Miejsce pracy: Mszczonów, ul. Wiejska

Oferujemy:

  • praca na cały etat w systemie zmianowym w godz. 6-14, 14-22, 22-6 lub jedną z tych zmian, ósma godzina pracy płatna jako premia,

  • umowę o pracę po wizycie u lekarza medycyny pracy, wynagrodzenie 4300zł brutto plus dodatkowa premia z tytułu stopnia orzeczenia w wysokości 200-300zł brutto,

  • dowóz naszym autokarem z Żyrardowa pod obiekt,

  • wsparcie ze strony opiekuna osób z orzeczeniem w naszej Firmie,

  • odzież roboczą i środki ochrony osobistej,

  • pewne zatrudnienie z perspektywą rozwoju,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze do 10-tego każdego miesiąca,

  • urlop rehabilitacyjny przysługujący z tytułu orzeczenia niepełnosprawności,

  • profesjonalne narzędzia pracy i środki czystości,

  • codzienne wsparcie brygadzisty lub kierownika na obiekcie,

  • miłą i życzliwą atmosferę w miejscu pracy,

Zakres obowiązków:

  • kobiety: sprzątanie powierzchni biurowych, korytarzy, pomieszczeń sanitarnych tj toalet, szatni, łazienek, stołówki, palarni.

  • mężczyźni: sprzątanie hali, zamiatanie, maszynowe mycie podłóg / w razie czego szkolimy/, wyrzucanie śmieci.

Wymagania:

  • chęć do podjęcia pracy,

  • dyscyplina.

Etapy procesu rekrutacji:

  • rozmowa telefoniczna z rekruterem (10 minut)

  • spotkanie osobiste z kierownikiem lub brygadzistą i poznanie obiektu oraz zespołu (30-45 minut)

  • decyzja i informacja zwrotna dla kandydata zaraz po spotkaniu.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny bądź SMS /oddzwonię/ lub przesłanie aktualnego CV z poniższą klauzulą RODO.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 914647861