2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Nowy Targ
Dodane 16 maja 2024

Praca (z zamieszkaniem) dla kobiety w pensjonacie agroturystycznym

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Targ

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuję miłej, dyspozycyjnej, pracowitej dojrzałej kobiety, do pomocy w rodzinnym niedużym pensjonacie agroturystycznym w górach (6 pokoi)

Praca sezonowa czerwiec-wrzesień, 7 dni w tygodniu, między 5 a 8 h dziennie (w zależności od dnia) między 6:30 a 20:30. Zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie.

OBOWIĄZKI:

-utrzymanie czystości na terenie budynku.

-sprzątanie po gościach, tzw. wymiana pokoi (przeważnie w weekendy)

-pomoc w przygotowywaniu porannego oraz wieczornego bufetu

-sprzątanie po posiłkach

-utrzymanie porządku w spiżarni, segregacja zakupów

WYMAGANE:

-doświadczenie na podobnym stanowisku lub w prowadzeniu własnego domu

-umiejętność samodzielnego delegowania obowiązków na bazie ogólnych wymagań

-wysokie standardy czystości

-inicjatywa

-wysoka kultura osobista

MILE WIDZIANE I PREMIOWANE:

-umiejetność pieczenia ciast,

-inne kulinarne

Wynagrodzenie NETTO 3500 - 4000 zależnie od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 918042971