2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Ostrzeszów
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca za granicą dla pomocników i monterów rusztowań

Wynagrodzenie

57 - 85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Praca na terenie Niemiec dla pomocników i monterów rusztowań- praca w branży rusztowaniowej.

Wyjazdy do pracy z siedziby firmy w Grabowie nad Prosną,

Wynagrodzenie od 10 do 14 euro (netto)

  • Elastyczny system rotacji i zjazdów np.:

  • 3tygodnie/1tydzień;

  • 10dni/4dni

  • 5 dni/2 dni

WYMAGANIA:

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokościach

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

  • polskie uprawnienia montera rusztowań,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (wyższa stawka)

  • prawo jazdy kat. B, C

  • uprawnienia (wózki widłowe, wciągarki, suwnice )

  • certyfikat SCC lub VCA

ZAPEWNIAMY:

  • umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniu

pracownika za granicę

  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 2-3 osobowe )

  • odzież roboczą i potrzebne narzędzia

  • bezpłatny dojazd z siedziby firmy na miejsce zakwaterowania i

budowę

  • dodatki dla kierowców

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość awansowania

  • motywacyjny system wynagrodzenia (premie)

  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  • praca przez cały rok

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż i demontaż rusztowań

  • prace pomocnicze związane z montażem rusztowań

  • rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami

POMAGAMY W ZDOBYCIU CERTYFIKATÓW SCC I VCA!

Kontakt telefoniczny: Warszawski Michał/Jasiak Bernadeta: +5 0 6 5 5 6 5 3 7

w godz. 8:00-15:00

Klauzula RODO

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Komandytowa w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 910798983