2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gorzów Wielkopolski
Aleksandra
Dodane 26 kwietnia 2024

praca za granica operator wozka widlowego, Gera Niemcy

Wynagrodzenie

9 000 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Firma PERCONI GmbH poszukuje doświadczonego operatora wózka widłowego do firmy automotive. Jako operator wózka widłowego będziesz odpowiedzialny za bezpieczne i efektywne przemieszczanie materiałów oraz wspieranie procesów magazynowych.

Lokalizacja: Gera, Niemcy

Obowiązki:

  • Obsługa wózków widłowych w celu załadunku, rozładunku i przemieszczania materiałów w magazynie.

  • Zapewnienie bezpiecznego przechowywania towarów zgodnie z wytycznymi firmy.

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i procedur firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

  • Posiadanie odpowiednich uprawnień do obsługi wózków widłowych.

  • Zdolność do pracy w zespole.

  • Umiejętność przestrzegania przepisów bezpieczeństwa.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

  • Znajomosc j. niemieckiego poziom min. A2/B1

  • Auto na wyjazd

  • Gotowosc do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace

  • Wynagrodzenie do 15 dnia miesiąca

  • Stawka godzinowa 13,8 €/h brutto plus 30 € netto diety dziennej

  • Konto czasu 35 godzin

  • koordynator w jezyku polskim

  • zapewniamy zakwaterowanie

  • Dodatki świąteczne i urlopowe

  • Dodatki do odzieży roboczej

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 912933290