2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Krowodrza
Dodane 14 maja 2024

Praca Żabka, Krowodrza ul. Warmijska

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika do sklepu Żabka w Krakowie na ul. Warmijskiej.

Obowiązki:

Obsługa kasy fiskalnej

Obsługa klienta zgodnie z zasadami sieci

Obsługa dostaw, przyjmowanie/rozkładanie towaru

Dbanie o porządek na sali sprzedaży i na magazynie

Oczekujemy:

Rzetelności, umiejętności pracy w zespole, uczciwości, sumienności, komunikatywności, aktualnej książeczki sanepidowskiej lub chęci jej wyrobienia.

Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego się nauczysz!

Studenci mile widziani!

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy

Terminowe wynagrodzenie + premie uznaniowe

Stabilne zatrudnienie

Praca w systemie dwuzmianowym

Elastyczny grafik

Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV wraz ze zdjęciem poprzez formularz OLX

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 918373833