2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Warszawa
  7. Zarządzanie sklepem - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca Zastępca Kierownika Kawiarni, Magia D Italia Złote Tarasy

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

O nas

Jesteśmy siecią lodziarnio-kawiarni, gdzie lody rzemieślnicze są naszym flagowym produktem, a w towarzystwie aromatycznej kawy pragniemy przenieść naszych gości w klimat włoskich lokali.

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z kierownikiem lokalu i kierownikiem regionalnym

  • delegowanie zadań i rozlicznie z wyznaczonych celów

  • wdrażanie i kontrola standardów firmy

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi gościa

  • proaktywna postawa i podejmowanie działań mających na celu poprawę funkcjonowania punktu

  • kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy

  • aktywna sprzedaż i obsługa gościa

    Nasze wymagania

    • umiejętność analitycznego, koncepcyjnego myślenia

    • samodzielność i duże poczucie odpowiedzialności

    • doświadczenie na stanowisku zastępcy kierownika w branży gastronomicznej

    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

    • doświadczanie w profesjonalnej obsłudze gościa

    • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

    • mile widziane doświadczenie pracy w kawiarni

      To oferujemy

      • umowę o pacę

      • pakiet szkoleń

      • pracę w młodej szybko rozwijającej się firmie

      • premie za dobre wyniki

      • zniżki pracownicze

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 904085348