2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Opolskie
  6. Media i PR - Nysa
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca Zdalna dla Studentów / Odpisywanie na wiadomości / 5200 PLN

Wynagrodzenie

29 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nysa

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Marzy Ci się praca zdalna, która gwarantuje stabilność finansową i elastyczność? U nas otrzymasz regularne wypłaty co tydzień, wsparcie na każdym etapie oraz możliwość nauki od podstaw. Dołącz do nas!

Jakie są obowiązki?

Twoim głównym zadaniem będzie odpowiadanie na wiadomości przy użyciu gotowych formułek, co pozwoli nam na rozbudowę stałej bazy klientów. Praca jest prosta i efektywna!

Co oferujemy?

  • Praca zdalna - możesz pracować zarówno w domu, jak i na uczelni.

  • Elastyczny czas pracy - to Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na pracę.

  • Pełne wsparcie - zawsze możesz liczyć na pomoc.

  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Wynagrodzenie za pracę wynosi około 2800-5200 PLN za 3-4 godziny dziennie.

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat.

  • Zaangażowanie i chęci.

  • Polskie obywatelstwo.

Nie wymagamy:

  • Spotkań na kamerze ani w życiu osobistym z klientem.

  • Dzwonienia do osób.

  • Wkładu własnego.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które zależy od Twojego zaangażowania i poświęconego czasu: 2800-5200 PLN.

Zapraszam do kontaktu; nasza współpraca na pewno będzie owocna. Kliknij przycisk "aplikuj"!

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 915428341