2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Sącz
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca Zdalna dla Osób Niepełnosprawnych w Dziale Sprzedaży i Obsługi

Lokalizacja

Nowy Sącz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Firma DICG sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko pracownika ds. sprzedaży telefonicznej oraz wysyłania ofert handlowych.

 Praca wykonywana będzie zdalnie z domu.

Obowiązki:

·         Prowadzenie sprzedaży telefonicznej produktów firmy.

·         Wysyłanie ofert handlowych do klientów.

·         Utrzymywanie dobrych relacji z klientami poprzez regularny kontakt telefoniczny i mailowy.

Wymagania:

·         Doświadczenie w obszarze sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest konieczne.

·         Umiejętność obsługi komputera i znajomość podstawowych programów biurowych.

·         Komunikatywność i umiejętność przekonywania.

·         Samodzielność w organizowaniu pracy.

·         Zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

·         Elastyczny czas pracy.

·         Możliwość pracy zdalnej z domu.

·         Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja.

·         Po okresie próbnym firma zapewnia niezbędne narzędzia do wykonywania pracy tj; telefon oraz komputer

 Do aplikowania zachęcamy osoby niepełnosprawne poszukujące pracy dodatkowej.

Zapraszamy osoby ambitne, pragnące mieć realny wpływ na rozwój firmy oraz kształtowanie swojej przyszłości. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie każdego dnia twórzmy sukces!

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 911003754