2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca zdalna jako moderator serwisu randkowego - Bez doświadczenia

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

OGŁOSZENIE JEST NADAL AKTUALNE - NATOMIAST LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA

Poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku moderatora na naszym nowym serwisie randkowym, która dołączy do naszego zespołu pracującego zdalnie. Jeśli jesteś komunikatywny/a, kreatywny/a i lubisz pracę zespołową, to ta oferta jest dla Ciebie.

Opis stanowiska:

  • Weryfikowanie autentyczności nowych użytkowników serwisu

  • Banowanie użytkowników, którzy nie przestrzegają regulaminu

  • Oferowanie pomocy użytkownikom, którzy jej potrzebują

  • Chronienie serwisu przed ewhoringiem

  • Weryfikowanie zdjęć oraz opisów czy są zgodne z regulaminem

  • Pilnowanie porządku w serwisie

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera i narzędzi biurowych.

  • Umiejętność empatycznego komunikowania się.

  • Sprawne poruszanie się po platformach społecznościowych.

  • Umiejętność odróżnienia bota od autentycznej osoby.

  • Umiejętność pracy w zespole i skutecznej współpracy.

  • Chęć do nauki i rozwijania się.

Co oferujemy ?

  • Umowa-zlecenie

  • Wypłaty na konto bankowe 2 razy w miesiącu

  • Pracę zdalną, dająca elastyczność w organizacji czasu pracy.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze obsługi klienta i marketingu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii za osiągnięte cele.

  • Przejrzystą ścieżkę kariery.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914082721