2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gdynia
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Orłowo
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca zmywak | Restauracja Biły Królik

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja autorska Biały Królik w Gdyni Orłowo poszukuje osoby na zmywak

Obowiązki :

  • zmywalnie naczyń

  • dbanie o czystość na bieżąco

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjność (praca również w weekendy i święta)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • długoterminowe zatrudnienie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie cv na adres [ukryte] oraz zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 750521720