2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Żory
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca ŻORY: Kierownik budowy/Kierownik robót/Inżynier

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma HLS system z siedzibą w Żorach poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Budowy, Kierownika Robót, Inżynier Budowy

Zakres obowiązków:

-organizacja i koordynacja prac budowlanych powierzonych projektów budowlanych

-analiza dokumentacji projektowej

-zarządzanie podległymi pracownikami

-nadzór nad dostawami materiałów budowlanych

-koordynacja przebiegu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót, rozliczeń

-organizowanie wykonawstwa budowlanego

-sporządzanie dokumentacji powykonawczej

-weryfikacja dokumentacji wykonawczej

-ofertowanie zakresów robót

-raportowanie postępów prac

-kontrola i odbiór dostaw

-przygotowanie dokumentacji budowy

-przygotowanie zakupu materiałów

Wymagania:

-wykształcenie średnie techniczne lub wyższe

-sumienność, uczciwość, kreatywność, dyspozycyjność, samodzielność

-dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

-umowę o pracę

-możliwość rozwoju

-stabilne warunki zatrudnienia

-pracę w młodym, ambitnym zespole w przyjaznej atmosferze

Więcej informacji pod nr telefonu: 60*******76

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 761614880