2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tarnowo Podgórne
Dodane 05 kwietnia 2024

Prace biurowe - firma logistyczna

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Prace Administracyjne

Szukasz pracy, gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych zakresie Linehaul oraz przewozów nieregularnych

  • Zapewnienie jakości usług świadczonych usług klientom przez nadzór nad pracą przewoźników i terminala,

  • Wprowadzanie i weryfikacja danych w systemach operacyjnych,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie – pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe 35 ZŁ brutto

  • Pracę od poniedziałku do piątku  w godzinach 14-22, 22-6

  • W perspektywie możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta

  • Pracę w zgranym zespole

Wymagamy:

  • Budowania pozytywnych relacji z ludźmi

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Zaangażowania do pracy

  • Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office

Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj.  w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 909663607