2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Staniątki
Dodane 08 kwietnia 2024

Prace pomocnicze na magazynie

Wynagrodzenie

29 - 37,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Staniątki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny:

OB/MAGTAR/01/2024

Miejsce pracy:

Staniątki

Zakres zadań:

- prace pomocnicze na magazynie

Oferujemy:

- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- stawkę godzinową 29,00 zł brutto (dzienna) oraz 37,70 zł brutto (nocna)

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14-19 oraz 2-8

Wymagania:

- chęć do pracy

- sumienność

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Lokalizacja

Staniątki,

Małopolskie

Małopolskie, Staniątki
ID: 826532518