2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Starachowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Prace pomocnicze przy produkcji w drukarni.

Wynagrodzenie

27,70 - 30,38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do wykonywania prac pomocniczych przy produkcji:

PRACE POMOCNICZE PRZY PRODUKCJI

Numer referencyjny: AZ/PROD/04/2024

Miejsce pracy:

• OBOWIĄZKI:

- proste prace pomocnicze na produkcji

• PROPONUJEMY:

- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- pracę w systemie zmianowym (6:30-18:30 lub 18:30-6:30)

- możliwość ustalenia elastycznego grafiku

- pracę również dla uczniów i studentów

- stawki 27,70 zł/h brutto dzienna i 30,38 zł/h brutto nocna

• WYMAGANIA:

- chęć do pracy w systemie zmianowym

- mile widziane osoby dyspozycyjne do pracy od poniedziałku do piątku

 -możliwość pracy tylko w weekendy

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 842106260