2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Adamów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownica Ochrony - 32 zł brutto / h

Wynagrodzenie

31,90 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Adamów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydatkę na stanowisko:

Pracownica Ochrony

Miejsce pracy: magazyn w Adamowie k. Grodziska Mazowieckiego przy autostradzie A2

Główne zadania:

• Kontrola osób i nadzór nad przepływem asortymentu klienta pomiędzy rampami obchody obiektu i reagowanie na zagrożenia

• Kontrola osób i pojazdów

Wymagania:

• Oświadczenie o niekaralności

• Dyspozycyjność, sumienność

• Mile widziana znajomość obsługi komputera

• Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie

Oferujemy:

• Pracę w systemie 17 h wg grafiku – co trzeci dzień ( godziny pracy od 05.30 )

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie /umowy o pracę

Stawkę 32 zł/h brutto

Darmowe obiady, kawa/herbata, nowoczesne zaplecze socjalne

• Bezpłatne umundurowanie

• Możliwość pracy dodatkowej

• Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,

• Dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji,

• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Adamów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Adamów
ID: 914447227