2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wojnarowice
Anna Jędrzejczyk
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownica/pracownik działu montażu - ok Sobótki - Korff Isolmatic

Lokalizacja

Wojnarowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Korff Isolmatic Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Wojnarowice k. Sobótki

KORFF ISOLMATIC jest firmą produkcyjną o ugruntowanej pozycji w branży izolacji technicznych, z siedzibą w Wojnarowicach – z dogodnym dojazdem z Sobótki, Świdnicy czy południowych okolic Wrocławia (do 20 minut). Aktualnie poszukujemy pracowników do montażu prostych elementów z tworzyw sztucznych.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • montaż elementów zgodnie z instrukcją

  • naklejanie stosownych etykiet i pakowanie gotowego wyrobu w kartony

  • kontrola poprawności montażu i inne, proste prace manualne – cięcie, klejenie

 WYMAGANIA:

  • zdolności manualne, dokładność i spostrzegawczość

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • chęć nauki i motywacja do pracy

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (praca w systemie trzyzmianowym od pon. do pt.

  • przejrzyste zasady wynagradzania uwzględniające posiadane doświadczenie i premiujące osiągane wyniki

  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń zawodowych

  • bogaty, ciągle rozszerzany pakiet świadczeń socjalnych (bony, dofinansowanie do podręczników szkolnych)

  • pakiet medyczny Medicover, karta lunchowa Sodexo Pass

  • dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

Miejsce pracy: Wojnarowice

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania lub kontaktu telefonicznego z Działem Kadr: 71 33 88 113

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Wojnarowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wojnarowice
ID: 693531448