2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
STE capital sp. z o.o.
Dodane 24 maja 2024

Pracownicy budowlani

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Poszukujemy Pracowników Budowlanych!

Firma Budowlana STE Capital Sp. z o.o. zaprasza do współpracy pracowników budowlanych. Poszukujemy osób do pracy na różnych stanowiskach, w tym murarzy, cieśli, zbrojarzy i pomocników budowlanych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Zdolność do pracy fizycznej.

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac budowlanych zgodnie z projektem i instrukcjami nadzoru.

  • Utrzymywanie porządku na placu budowy.

  • Przestrzeganie zasad BHP.

  • Udział w przygotowaniu i montażu elementów konstrukcyjnych budynków.

  • Obsługa narzędzi i maszyn budowlanych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Pełne wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 917313790