2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Ełk
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownicy do księgowości

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

KUBENZ zatrudni osoby z doświadczeniem do księgowości

Zakres obowiązków:

  • aktywne wspieranie zespołu księgowości w bieżących obowiązkach

  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju,

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

  • sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami

    i odbiorcami,

  • wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego dokumentów,

  • kompletowanie i archiwizowanie dowodów księgowych,

  • sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych.

 Wymagania:

  • doświadczenie w dziale księgowości

  • znajomość prawa podatkowego (PIT),

  • obsługa programów komputerowych, w tym finansowo-księgowych (np. Wapro)

  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • praca w godzinach 7:00 - 15:00

  • stabilność zatrudnienia

  • warunki pracy w przyjaznej atmosferze

Kontakt: CV proszę przesłać przez formularz OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach przedłożonych w związku z aktualną rekrutacją, przez KUBENZ Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 28A, 19 – 300 Ełk, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez KUBENZ Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 28A, 19 – 300 Ełk, dla potrzeb przyszłych rekrutacji.”

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 811970609