2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Oświęcim
Dodane 01 maja 2024

Pracownicy utrzymania czystości z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wynagrodzenie

3 182 - 3 185 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma sprzątająca  poszukuje osoby do pracy na stanowisko Pracownik Utrzymania Czystości z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli masz chęci do pracy, jesteś sumienna, dokładna oraz posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to ta oferta jest dla Ciebie!

MIEJSCE PRACY:

Oświęcim ul. Powstańców Śląskich

Dojazd linią: 0, 1, 10, 686, 2, 3, 8, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27,28, 29

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

PRACOWNIK GOSPODARCZY jedna zmiana od 6:00

  • Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym

  • Odpowiedzialność za zachowanie wysokiego standardu czystości i higieny,

  • Opróżnianie pojemników na odpady i wymiany worków

  • Obsługa niezbędnych narzędzi i środków czystości.

SPRZĄTACZKA jedna zmiana od 14:00

  • Utrzymanie czystości na terenie budynku: zamiatanie, mopowanie

  • Dokładanie środków czystości, mydła, ręczniki

  • Serwis toalet- cykliczne mycie

WYMAGANIA

  • Orzeczenie o niepełnosprawności,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 1 etat lub 3/4 etatu

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.

Jeśli jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności i poszukujesz stabilnej pracy na stanowisku Sprzątaczki, to zapraszamy do aplikowania! Wyślij swoje CV lub numer telefonu na adres email: rekrutacja(małpa)bhpprotect.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem [73*******66]. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.

Firma sprzątająca Grupa Hoppe-Wartenberg dba o równość szans na rynku pracy i otwarcie rekrutuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zapewniamy równoprawność w procesie rekrutacji oraz profesjonalne wsparcie dla pracowników z różnymi potrzebami.

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 914104483