2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Włodawa
Meble Wójcik Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 12:56

Pracownik administracji

Lokalizacja

Włodawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

  • zarządzanie ewidencją pieczątek

  • obsługa centrali telefonicznej

  • zarządzanie korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną

  • wsparcie w organizacji delegacji służbowych

  • uzupełnianie kart obiegowych w wyznaczonym zakresie

  • zarządzanie artykułami biurowymi biura i kontrola budżetu przeznaczonego na ten cel

  • zarządzanie zakupami artykułów higienicznych oraz spożywczych

  • dekretacja faktur zgodnie ze zleconymi zamówieniami zakupów

  • dbanie o realizację budżetu działu administracji  wg wyznaczonych zasad

  • zarządzanie salami konferencyjnymi

  • udział w organizacji spotkań wewnętrznych

  • kontrola i nadzór nad realizacją zadań zleconych firmie sprzątającej

  • zarządzanie automatami veldingowymi w wyznaczonej lokalizacji

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej wg wytycznych działu kadr i płac

  • wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych wg wytycznych działu HR

  • wsparcie w organizacji szkoleń wg wytycznych działu HR

  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji i informacji kadrowej w formie elektronicznej i papierowej pomiędzy centralą a oddziałem

  • udział w wydarzeniach i imprezach firmowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane administracyjne

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość programów MS Word, MS Excel, Outlook

  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dokładność i skrupulatność

  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • program benefitów,

  • prywatna opieka medyczna,

  • innowacyjna, pełna wyzwań praca w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Włodawa,

Lubelskie

Lubelskie, Włodawa
ID: 913668149