2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik działu księgowego

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Den Hartogh Logistics poszukuje do polskiego oddziału Kandydatów na stanowisko:

Jeśli znasz dobrze język angielski, a Excel sprawia Ci frajdę - zaaplikuj do nas :)

Jesteśmy dostawcą usług logistycznych dla przemysłu chemicznego, gazowego, polimerowego i spożywczego. Jesteśmy obecni na całym świecie, zatrudniając ponad 2000 pracowników w 50 lokalizacjach w 27 krajach.

Opis stanowiska:

  • Księgowanie dokumentów sprzedażowych oraz zakupowych

  • Księgowanie dokumentacji rozliczania zaliczek

  • Sporządzanie deklaracji zwrotu podatku VAT i akcyzy

  • Inne prace zlecone przez Przełożonego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Znajomość Excel - warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia lub rachunkowość - warunek konieczny

  • Dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Dzień wolny w dniu Twoich urodzin

  • Wyjazdy integracyjne

  • Świeże owoce

CV prosimy przesyłać za pomocą portalu OLX. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami w celu umówienia na spotkanie.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 913588705