2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tychy
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik administracji biurowej w placówce medycznej

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Obsługa połączeń telefonicznych,

  • Udzielanie informacji dotyczących zakresu usług,

  • Zarządzanie przepływem informacji w celu jej efektywnego wykorzystania w strukturze biura,

  • Wspieranie procesów rejestracji pacjenta oraz zarządzania bazą w celu zwiększania efektywności obsługi pacjenta oraz jakości współpracy z partnerami biznesowymi,

  • Nadzór nad dokumentacją medyczną,

  • Wspieranie procesu pozyskiwania nowych pacjentów oraz partnerów biznesowych,

  • Budowanie relacji z Pacjentami i dbanie o wizerunek firmy,

  • Wprowadzanie danych pacjentów do systemów informatycznych,

  • Weryfikowanie poprawności zleceń, przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji medycznej, inne prace biurowe zlecone przez przełożonego.,

  • Bieżący kontakty z pacjentami oraz współpracownikami biznesowymi.

  • Analiza procesu obsługi pacjenta oraz partnerów biznesowych w celu eliminowania nieprawidłowości oraz rekomendowanie obszarów do rozwoju.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie,

  • Umiejętności analityczne w połączeniu ze znajomością pakietu Office (głównie Excel),

  • Zorientowanie na cel oraz skuteczność w działaniu,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Osoba zorientowanie na potrzeby Pacjentów oraz umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,

  • Wysoka komunikatywność oraz kreatywność w działaniu,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Samodzielność i dokładność w działaniu,

  • Kultura osobista, empatia.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 911883691