2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jelenia Góra
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik administracji szpitalnej z jez. angielskim

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KCM Clinic S.A. to prężnie rozwijająca się w Polsce i za granicą firma medyczna z wysokospecjalistycznym szpitalem i centrum edukacyjnym dla chirurgów z całego świata. Organizator międzynarodowych konferencji i warsztatów nowoczesnej i małoinwazyjnej chirurgii transmitowanych na żywo. Centrum Medyczne oferuje kompleksowy i profesjonalny zakres usług medycznych z zachowaniem światowych standardów wyposażenia i obsługi pacjenta z kraju i z zagranicy.

 W związku z prężnym rozwojem KCM Clinic S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

 Pracownik administracji szpitalnej

 Miejsce pracy: Szpital Jelenia Góra

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa administracyjna szpitala, dzial rozliczen, statystyki i dokumentacji medycznej

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dociekliwość i skrupulatność;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Komunikatywna zvnajomosc jez. angielskiego

  • Dokładność, terminowość i odpowiedzialność;

  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

Jeśli jesteś zainteresowana/y stabilnym, rozwojowym zatrudnieniem w jednej z najbardziej prestiżowych międzynarodowych Klinik w Polsce wyślij swoje CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 767737669