2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Baranów
Dodane 10 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baranów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna zatrudni osobę na stanowisko administracyjno-biurowe.

Zakres obowiązków:

  • - przyjęcie/wydanie towarów,

  • - pomoc w przygotowywaniu dokumentacji kadrowej,

  • - ewidencjonowanie dokumentów produkcji,

  • - rozliczanie umów kontraktacji i dostaw,

  • - realizowanie bieżących zadań pomocniczych związanych z funkcjonowaniem firmy,

Co oferujemy:

  • - pewne i stabilne zatrudnienie,

  • - dobre zarobki, pewne i terminowe wypłaty,

  • - zatrudnienie na umowę o pracę,

Wymagania:

  • - wykształcenie minimum średnie,

  • - znajomość pakietu MS Office,

  • - umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • - przydatne doświadczenie magazynowe,

Zgłoszenia w postaci CV prosimy przesyłać poprzez platformę olx lub składać osobiście w siedzibie firmy: Czołna 90, 24-105 Baranów z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Baranów,

Lubelskie

Lubelskie, Baranów
ID: 917430328