2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Niepruszewo
Dodane 16 kwietnia 2024

pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Niepruszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Banken Polska Sp. z o.o .lider na rynku eksportu świeżych grzybów poszukuje kandydatek do pracy na stanowisko:

·    PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie, skromność

Obowiązki:

  • obsługa bieżąca administracji i faktur,
  • drukowanie i sprawdzanie dokumentów

   • przygotowywanie raportów i zestawień

  • wprowadzanie danych

Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Niepruszewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Niepruszewo
ID: 703318158