2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dzikowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Dzikowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki PHU BIOTEL poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Pracownik ds. administracyjno-biurowych

Region: lubuskie

Opis stanowiska:

  • bieżąca administracyjno-organizacyjna obsługa biura PHU BIOTEL
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • redagowanie oraz publikowanie komunikatów firmowych
  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • zarządzanie dostawami materiałów biurowych: przygotowanie i składanie zamówień, kontakty z dostawcami i innymi jednostkami współpracującymi
  • obsługa telefoniczna rozmów przychodzących
  • współpraca ze stacjonarnymi i mobilnymi pracownikami handlowymi, a także z innymi działami w firmie, aby zapewnić dobrą komunikację
  • współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych
  • wsparcie działu sprzedaży – wprowadzanie treści, redagowanie strony internetowej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym
  • umiejętność redagowania pism urzędowych, biznesowych
  • umiejętność selekcjonowania informacji i nadawania im priorytetów
  • umiejętność organizacji pracy – samodzielność, inicjatywa, sumienność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • minimum średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zadaniowy system pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PHU BIOTEL Sp. z o.o. z siedzibą w Dzikowicach 87, 67-300 Szprotawa

Lokalizacja

Dzikowice,

Lubuskie

Lubuskie, Dzikowice
ID: 729209219