2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielawy
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno- biurowy

Lokalizacja

Bielawy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

GREEN STEEL POLAND Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik administarcyjno- biurowy

Miejsce pracy: Brzozów 56, 99-423 Bielawy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa poczty i korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • Prowadzenie ewidencji dokumentów i archiwizacja dokumentów.

  • Obsługa korespondencji e-mailowej i telefonów.

  • Pomoc w przygotowywaniu raportów i innych dokumentów.

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych.

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy.

  • Wsparcie administracyjne dla pracowników oraz nadzór nad materiałami biurowymi i artykułami biurowymi.

  • Wystawianie, katalogowanie i archiwizacja faktur oraz innych dokumentów.

  • Obsługa sprzętów i urządzeń biurowych.

  • Realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego

Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Znajomość standardowego oprogramowania biurowego (MS Office, Outlook).

  • Umiejętność organizacji pracy, zarządzania czasem oraz dbałość o detale.

  • Samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków oraz chęć zdobywania nowych umiejętności.

  • Znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do siedziby firmy, kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Green Steel Poland sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie 56, 99-423 Bielawy, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Lokalizacja

Bielawy,

Łódzkie

Łódzkie, Bielawy
ID: 838861710