2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Budzów
Dodane 22 kwietnia 2024

pracownik administracyjno-biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Budzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

- wprowadzanie i wystawianie faktur VAT

- prowadzenie kartotek magazynowych

- różne zlecone prace biurowe

- przyjmowanie i wysyłanie poczty

- inne prace wynikające ze specjalizacji firmy

Wymagania:

  • wiedza z zakresu podstaw księgowości

  • mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości

  • Wymagana wiedza w zakresie wystawiania faktur, WZ, PZ

  • znajomość pakietu Office

Oferujemy pracę w stałych godzinach, wysokość wynagrodzenia w dużej mierze zależy od posiadanej wiedzy i wzrasta wraz z nabytymi umiejętnościami.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres:

e-mail praca(at)nasiona-wronkowski.pl, skontaktować się telefonicznie:

tel. 50*****95 lub osobiście w siedzibie firmy:

Budzów 53, 57-215 Srebrna Góra od poniedziałku do piątku w godz. 8:00- 15:00.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Budzów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Budzów
ID: 831434116