2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Multiconsult Polska to firma świadcząca usługi projektowe, nadzorowe oraz doradcze w zakresie projektów technicznych i ochrony środowiska, działająca w następujących branżach: transport i infrastruktura, budownictwo oraz przemysł, w tym sektor ropy naftowej i gazu.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w naszym biurze w Rzeszowie na stanowisko:

  • pracownik administracyjno-biurowy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju osobistego

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie korespondencji i potwierdzanie tego faktu

  • Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Nadawanie numerów korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Odbieranie telefonów zewnętrznych i łączenie rozmów z poszczególnymi pracownikami Biura

  • Systematyczna obsługa poczty e-mail

  • Archiwizowanie korespondencji i dokumentów w tym wykonywanie kopii (scany) zgodnie z przyjętym systemem

  • Wydawanie pism i dokumentów zainteresowanym stronom

  • Przygotowanie pism i dokumentów do wysyłki za pośrednictwem poczty lub kuriera (pakowanie, adresowanie, opłacenie, nadanie)

  • Przyjmowanie wszystkich interesantów, informowanie ich o możliwościach załatwienia sprawy i skierowanie do właściwej osoby

  • Dostarczanie Przełożonemu bieżącej korespondencji

  • Przekazywanie zadekretowanych pism i dokumentów poszczególnym osobom

  • Współpraca z personelem w zorganizowaniu spotkań

  • Prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem i funkcjonowaniem Biura i jego wyposażenia technicznego

  • Sporządzanie protokołów ze spotkań organizowanych w związku z nadzorowanym Kontraktem

  • Wsparcie w przygotowywaniu Raportów sporządzanych dla Klienta

Od Kandydatów oczekujemy:

  • znajomości obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Office)

  • samodzielności, zaangażowania

  • prawa jazdy kat. B (praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów)

 Dodatkowym atutem będzie:

  • absolwent lub student zaoczny na kierunku budownictwo

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

CV w wersji pdf proszę składać za pośrednictwem OLX.

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 843401423